ISO 9001 : 2008
CZ | EN | DE

PROFESIONÁL V OBLASTI

KOVOVÝROBY

PRŮMYSLOVÁ VÝROBA, kovovýroba

Vzhledem k moderní technologii (Fiber laser, plazma, svařovací roboti, prášková lakovna) a výrobním prostorům dokážeme nabídnout široké spektrum výrobků. Našim cílem je sériová výroba. 

 

 • OCELOVÉ ŽALUZIE

  Vyrábíme žaluzie pro vyústění vzduchotechnických zařízení, instalace na fasády, ocelové konstrukce. Žaluzie vyrábíme ve standardních rozměrech, dále vyrábíme i atypické žaluzie, které mohou být složeny do větších celků, až po několikadílné ventilační stěny. Žaluzie je možné vybavit pomocným rámem pro snadnější montáž, větší celky mohou být otvíravé na pantech pro snadnější manipulaci, přístup a údržbu. Jako povrchovou úpravu doporučujeme žárový zinek, následně práškovou barvu v odstínech ral. Toto řešení je zárukou dlouholetého bezproblémového provozu a údržby.

 
 
 • OCELOVÉ ROŠTY

  Výroba ocelových roštů, použití pro pískovací a mycí boxy, všude tam, kde je potřeba propustná podlaha.Rošty lze dimenzovat podle zatížení tak, aby byly bez problémů odolné vůči přejíždění. Dodáváme bez povrchové úpravy, žárově zinkované, lakované v odstínech ral.

 
 
 • OCELOVÉ KOŠE

  Koše, giterboxy pro různé účely mohou sloužit k mytí a konzervování výrobků v pracích technologických zařízeních a k jejich následné přepravě. Dále vyrábíme závěsné koše a závěsy pro různá technologická odvětví jako např. galvanovny.

 
 
 • OCELOVÉ SVAŘENCE
  Vyrábíme velké masivní svařence rámů pro zemědělské stroje a příslušenství.
 
 
 
 
 • ACROBAT PARK ŠTÍTY: 

  Ojedinělé a technicky velice náročné dílo, které svědčí o umu naší firmy. Největší akrobatické skokanské můstky ve střední Evropě, zhotovené pro olympijského vítěze Aleše Valentu.

 
© ŽERNÍČEK kovovýroba
Internetová řešení a marketing